Nowa strona:

www.DABROWSKI93.eu

Aktualny fanpage na FB: PD Film - Paweł S. Dąbrowski


Koniec bloga!

13 stycznia INNE

Z dniem 13. stycznia (w 4. rocznicę powstania) na blogu kończy się działalność bloga. Blog zostaje zamknięty między innymi z powodu braku czasu na prowadzenie, jednak na stronie www.fotodabrowski.eu sukcesywnie będą pojawiać się zdjęcia robione przeze mnie oraz na moim kanale na YouTube kilka filmów w miesiącu. W planach kilka filmów powazniejszych, m.in. video przewodnik po Łomży oraz części Warszawy, film fabularny nagrany wspólnie z Marcinem Świątkowskim oraz być może film dokumentalny dotyczący Integracyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowiacy z Warszawy.

Jakie mam dalsze plany?

  • Nadrobić wiedzę jaką powinienem posiadać jako technik informatyk
  • Pilnie uczyć się fotografii oraz filmowania by robić coraz lepsze zdjęcia

Na zakończenie bloga oświadczam także, iż nie posiadam żadnych fake’owych profili internetowych zwłaszcza na Facebooku pod nie swoim imieniem i nazwiskiem. Takie profile jedynie się pode mnie PODSZYWAJĄ.

Materiał na zakończenie bloga

W zeszłym roku testowałem 2 kamerki sportowe, nie napisałem co prawda ich recenzji ale mam materiał nagrany nimi.

Perwszą z nich była kamerka Overmax Activecam 4.0. Model ten cechuje się lepszą jakością dźwięku i obrazu niż Overmax. Cena: 399 zł (kilka dni temu zakupiłem sobie ten model).

 Druga, to kamerka polskiej marki KrugerMatz KM 0198, która posiada w zestawie także pilot na nadgarstek oraz 2 wyświetlacze. Cena: 599 zł.

 

Happy New Year 2017

02 stycznia INNE

Fajerwerki widoczne z mojego balkonu

Wigile na których byłem

25 grudnia FOTOGALERIEMOJE ŻYCIE

Dzisiejszy mój post jest postem zbiorowym. Przedstawia on wszystkie wigilie (poza rodzinną), na których byłem w tym roku.

Pierwszą z nich była wigilia społeczności Wyższej Szkoły Agrobiznesu, czyli pracowników i studentów tej uczelni a także Gimnazjum Akademickiego i szkół średnich: Akademickie Liceum Ogólnokształcące i Akademicka Szkoła Ponadgimnazjalna

Zdjęcia: fotodabrowski.eu #67

Następną wigilia, na jakiej byłem, to wigilia miejska, na której byli obecni m.in. Prezydent Miasta Łomża, Mariusz Chrzanowski, radny Adam Zwierzyński, posłowie: Bernadeta Krynicka i Lech Antoni Kołakowski, senator Anna Maria Anders, komendant hm. Wiesław Domański i inni.

Więcej zdjęć: fotodabrowski.eu #66.

Kolejna wigilia, na której byłem obchodzona była przez członków i sympatyków Łomżyńskiego Stowarzyszenia Zdrowie i Trzeźwość, którego prezesem jest Andrzej Werczyński.

Zdjęcia: Strona Stowarzyszenia

Następnie byłem także na wigilii w Galerii Kreatywnej Iwo Świątkowski a także w Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych (Integracyjny Zespół Pieśni i Tańca Mazowiacy), ale na razie brak filmików i zdjęć, więc post zaktualizuje za kilka dni.

AKTUALIZACJA 28.12.2016 – wieczór wigilijny w Galerii Kreatywnej

Więcej zdjęć: fotodabrowski.eu #68.

AKTUALIZACJA 31.12.2016 – na zakończenie roku aktualizuję wpis dodając informację na temat Wigilii w Integracyjnym Zespole Pieśni i Tańca Mazowiacy.

/p>

Więcej: fotodabrowski.eu #69

List do św. Mikołaja

23 grudnia FOTOGALERIEWYDARZENIA

5.12.2016 roku odbył się spektakl pt. „LIST DO ŚW. MIKOŁAJA” wystawiony w Teatrze Ateneum przez Integracyjny Zespół Pieśni i Tańca Mazowiacy. Ja go nagrywałem i zapraszam do obejrzenie u filmu z przygotowań oraz z samego spektaklu a także do przejrzenia zdjęć 🙂

Zdjęcia: fotodabrowski.eu #65

Wesołych Świąt!

23 grudnia INNE

Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej

15 grudnia FOTOGALERIEWYDARZENIA

Z mojej uczelni, do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Łomży dostali się Sylwia Szulęcka oraz Krzysztof Szczepański. Poniższe zdjęcia z głosowania pochodzą z Wyższej Szkoły Agrobiznesu:

Więcej zdjęć z głosowania w WSA znajdziesz tutaj.

Pierwsze miejsce!!!

11 grudnia INNE

Miło mi jest poinformować, iż w konkursie fotograficznym prowadzonym przez Panią Agnieszkę Biedrzycką-Zgiet pt. Wolontariusz? Tak, to ja! zająłem jedno z dwóch PIERWSZYCH miejsc 🙂 Podsumowanie oraz ogłoszenie wyników odbyło się 5 grudnia, ale niestety nie mogłem być obecny, ponieważ odbywałem wolontariat w warszawskiej Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych i w Integracyjnym Zespole Pieśni i Tańca Mazowiacy.

Zdjęcia, jakie zgłosiłem do konkursu przedstawiają kwestę Ratujemy Łomżyńskie Zabytki Cmentarne 2016 organizowaną przez Pana Józefa Babiela, Świąteczną Zbiórkę Żywności prowadzoną w Łomży przez phm. Krzysztofa Pyczota oraz zdjęcie przedstawiające akcję charytatywną podczas tegorocznego Moto Serca organizowanego przez Pana Marcina Grodzkiego (nie publikowane w materiałach po konkursowych).

Wolontariuszem jestem odkąd pamiętam, zaczynałem na zbiórce żywności, wolontariuszem byłem między innymi podczas kwest na rzecz stypendium (Dzieło Nowego Tysiąclecia), łomżyńskiej nekropolii (Ratujemy Łomżyńskie Zabytki Cmentarne), WOŚP (także finał, który odbył się latem 2010 roku na rzecz powodzian) i wiele innych, łącznie ok. 30 identyfikatorów z róznych akcji społecznych.

Poniżej przedstawiam zdjęcia, które w konkursie zajęły pierwsze miejsca

Apel o pomoc. Edyta Adamska

07 grudnia POMOC

Czerwone Maki w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie

04 grudnia FOTOGALERIEWYDARZENIA

We wtorek, 29.11.2016 w sali wykładów w Instytucie Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w warszawskim Międzylesiu, przy Aleji Dzieci Polskich 20 odbył się występ taneczny Integracyjnego Zespołu Pieśni i Tańca Mazowiacy, zespołu podległego pod Fundację Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych. Występ miał charakter patriotyczny i nosił nazwę Czerwone Maki. Poniżej znajdują się zdjęcia a także filmik z występu oraz próby.

Więcej zdjęć: fotodabrowski.eu.

Zaginiona Sylwia Szymańska

22 listopada KTOKOLWIEK WIDZIAŁ KTOKOLWIEK WIE

161122093501Zambrowscy policjanci nadal poszukują 18-letniej Sylwii Szymańskiej. 7 lipca 2016 r. ok. godz. 13.00 wyszła z domu babci w miejscowości Rutki Kossaki pow. zambrowskiego z zamiarem spotkania się z koleżanką i nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ostatnio prawdopodobnie była widziana w dniu 8 lipca ok. godz. 20.00 na przystanku autobusowym w miejscowości Gać gm. Łomża pow. łomżyńskiego.

Rysopis: wiek z wyglądu lat 17, wzrost około 155 cm; szczupłej budowa ciała; włosy długie koloru ciemno-blond pomalowane na jasny blond;

Ubiór w chwili zaginięcia: koszulka z krótkim rękawkiem koloru czarnego, spodnie typu legginsy koloru jasnego we wzory koloru niebieskiego, obuwie typu trampki koloru beżowego w kwiatki koloru różowego

Przy sobie posiadała: mała torebka damska pikowana na długim pasku koloru granatowego, z trzema przegródkami, telefon komórkowy marki Samsung.

Wszelkie informacje proszę kierować do Dyżurnego KPP Zambrów tel. 86 474 19 00 lub tel. 997

« Previous Posts

Powered by WordPress and HQ Premium Themes